O mnie

Gej po 30-ce, wykształcony, w związku od ponad 15 lat. W seksie uniwersalny. Z lekką dozą perwersji, kręci mnie seks w dziwnych miejscach, owłosieni faceci, dresiarze, faceci z tatuażami, chłopacy na sportowo, gloryhole itp. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- This blog is about the beauty of hairy men, hairy legs, arms, hairy chest etc . Maybe some of them are not so hairy...but sexy. All photos published here were taken by me or were taken from various parts of the internet and do not belong to me. If your photo (either of you or taken by you) was posted and you’d like to see it removed, please contact me at Johnny_Test@interia.pl

wtorek, 13 czerwca 2017

Opolagra

odwiedziłem rolnicze targi Opolagra, tak całkiem przypadkiem. Nie spodziewałem się takich tłumów ... nono tylu fanów nawozów i hodowli świnek .... W każdym razie okazało się że dużych i małych chłopców przyciągały te wielkie maszyny, traktory i kombajny .. lśniące czystością :-)))
spacerując po stoiskach starałem się znaleźć też jakieś okazy na bloga ..ale słabo wyszło niestety. Wrzucam te fotki "rolników" ale nie ma się czym niestety podniecać.


1 komentarz:

  1. Szkoda że u ciebie nie ma gejowskich pornoli - W takich klimatach jak tutaj : gej-dresiarz.blogspot.com

    Na pewno odwiedzał bym cie częściej :)

    OdpowiedzUsuń